Preskočiť na obsah

Deň detí na našej škole

Zverejnené 1.6.2017.

Iste by sme sa všetci zhodli, že dnešné deti majú skutočne všetko. Hračiek, či sladkostí je počas celého roka viac ako dosť. Čo im teda darovať, aby to bolo pre nich výnimočné, originálne, nezabudnuteľné a krásne. Samozrejme, že malá drobnosť vždy poteší, ale darovať zážitok, výlet, stráviť s nimi svoj voľný čas, venovať sa len im, rozprávať sa a hlavne počúvať ich túžby a priania, bude pre deti tým najvzácnejším, čo im môžeme okrem lásky v ich deň darovať.
Vidieť radosť v detských očiach je jeden z najkrajších darov, ktoré v živote môžeme dostať. Preto sme 1. júna pripravili pre našich žiakov jedno krásne dopoludnie plné zábavy, hier a súťaží. Príjemným spestrením tohto slávnostného dňa pre deti bola návšteva našich hasičov, ktorí prišli na ozajstnom hasičskom aute. Žiakom ukázali, čo všetko sa v ňom nachádza a predviedli ako vyzerá hasenie požiaru. Najzaujímavejším bolo pre deti to, keď si aj oni mohli vyskúšať držať hadicu s vodou v ruke, čo pre niektorých bolo dosť náročné. Niekedy až zábavné, hlavne vtedy, keď sa sami ostriekali vodou a zistili, že to vôbec nie je jednoduché. Touto cestou sa chceme našim hasičom poďakovať za ich trpezlivosť a veľkú ochotu.