Preskočiť na obsah

Deň matiek 2023

Zverejnené 30.5.2023.

Mama, aké je to jednoduché slovo. Žena trpezlivá, obetavá, starostlivá, láskavá. Žena, ktorá zdieľa s Vami Vaše radosti, ale aj trápenia či starosti. Žena, ktorá Vás sprevádza celým životom – MAMA.

Pri príležitosti sviatku ,,Dňa matiek“ sa aj tento rok v našej obci uskutočnilo posedenie s kultúrnym programom žiakov zo Základnej a detí z Materskej školy v Lukove. Deti, ktoré s veľkou láskou v srdci ukázali čo si pre svoje mamičky, babičky a prababičky pripravili a týmto svojim kultúrnym darčekom – básničkami pesničkami a tancom chceli vyjadriť ich úprimnú lásku. Mamičky si prevzali nakoniec kvietok, ktorý zhotovili žiaci zo základnej školy a deti z materskej školy. Na programe taktiež vystúpila ženská hudobná skupina ,,Lukovčanka“. Občania si vychutnali pripravené pohostenie a mali v tento príjemný slnečný deň krásny kultúrny zážitok.