Preskočiť na obsah

Deň matiek 2024

Zverejnené 12.5.2024.

Byť mamou je najkrajšie povolanie v živote každej ženy a druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám.

Aj tento rok sme spoločne v našej obci oslávili „Deň matiek“. V sobotu 11. mája sme v poobednajších hodinách v kultúrnom dome privítali nie len naše mamičky ale aj babičky, prababičky a tety, pre ktoré si pripravili program žiaci zo základnej školy Lukov a deti z materskej školy. Deti s veľkou láskou v srdci ukázali, čo si pre svoje mamičky pripravili. Na programe vystúpila aj spevácka skupina Lukovčanka. Po programe bolo pre všetky zúčastnené žienky pripravené pohostenie.

Deň matiek je príležitosťou poďakovať za všetku tú vrelú lásku, za nehu a starostlivosť, ktorou každá matka zahrňuje svoje deti, za opateru a nekonečnú trpezlivosť a obetavosť.