Preskočiť na obsah

Výtvarná súťaž pri príležitosti Dňa obezity

Zverejnené 5.4.2024.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky v spolupráci s regionálnymi úradmi verejného zdravotníctva a Skutočne zdravou školou o.z. vyhlásil celoslovenskú súťaž pre triedy základných škôl pri príležitosti Svetového dňa obezity. Do tejto súťaže sa zapojili aj všetky triedy v našej základnej škole , v ktorej dostali priestor umelecky zobraziť zeleninu a ovocie. Sú našimi superhrdinami práve v prevencii nadváhy a obezity. V prvom regionálnom kole žiaci 4. ročníka zvíťazili a umiestnili sa na 1. mieste. Následne ich výtvarná práca bude posunutá do 2. krajského kola. Dnes nás v škole navštívili pracovníčky RÚVZ Bardejov, ktoré odovzdali víťaznej triede diplom a krabicu ovocia. Veríme, že výherná výtvarná práca zaujme aj porotcov na krajskom kole v Prešove.

Výherná práca:

Ostatné práce: